Saturday, 15 Jun 2024

Kuidas tellida meie lehelt...


Et meie e-poest edukalt tooteid tellida on kaks võimalust kas täidate kliendi andmete vormingu ilma registreerumiseta ehk siis ühekordse tellimusena või registreerite end meie lehel kasutajaks. Regisreerumise eeliseks on, et kasutajad saavad vaadata oma kasutajakonto kaudu eelnevaid tellimusi, olla alati kursis meie värskemate uudistega ning kasutada muid registreeritud kasutajatele pakutud võimalusi.
tellimine
Kui klient on valinud arve alusel tasumise võimaluse ning pole 15 päeva jooksul, alates tellimuse esitamise kuupäevast, tasunud tellimusel näidatud summat meie arveldusarvele, siis tellimus tühistatakse ning kliendile saadetakse sellesisuline teatis. Seda juhul, kui maksetingimustes pole eraldi kokku lepitud.

Teil on soov saada suuremat kogust just Teile sobivate mõõtmetega magneteid, mida ei ole meie tootekataloogis näidatud, siis on ka see täiesti võimalik. Sellisel juhul nimetame me seda eritellimuseks. On võimalik tellida NdFeB, AlNiCo, SmCo ning Ferriit magneteid. Siin selgub toote hind iga kliendiga personaalselt, vastavalt siis kogusele ja toote eripärale. Saatke meile e-posti teel vajamineva magneti kogus ja kirjeldus ning me teeme Teile parima pakkumise.

Et kliendile maksimaalselt vastu tulla, siis lisateenusena, koostöös trükiste valmistajaga pakume võimalust meie kaudu tellida ka magnetmaterjalile pealetrükk, Teie poolt soovitud pildi või kirjaga. Võimaluse korral ka koos väljalõikamisega.