Saturday, 15 Jun 2024

Kuidas kauba teieni toimetame...

 

amagnet.eu on e-pood ning kauba kliendini toimetamine toimub kulleriga või posti teel.transport_pakend  

Üldjuhul väljastame kauba, peale arve tasumist 24 tunni jooksul. Eeldusel, et tellimus pole esitatud enne nädalavahetust ega pühasid. Kui mingil põhjusel kauba väljastamine viibib, siis võtame teiega kindlast ühendust ning anname teada, mis põhjustas viivituse.   

Juhul, kui kaup on küll meie poolt teele pandud (tellimuse staatust saate jälgida oma konto kaudu) aga pole allpool toodud aja jooksul teieni jõudnud, siis tuleks meiega koheselt ühendust võtta ning me selgitame välja, mis on viivituse põhjuseks.   

Kui aga tootekirjelduses on kauba tarneaeg eraldi välja toodud, siis allpool näidatud tarneajad sellele kaubale ei kehti. Sellisel juhul lepime tarneajad kokku iga kliendiga eraldi. Samad tarnetingimused kehtivad ka eritellimuse puhul.   

Kui mingil põhjusel saadetakse kaup meile kullerteenust või postiteenust pakkuva ettevõtte poolt tagasi, kas hoiutähtaja ületamise või kliendi edastatud ebakorrektse aadressi tõttu, siis saadame kliendile sellesisulise teatise ning tagasisaadetud tellimus jääb, probleemi lahendamiseni ootele. Kõik kulutused, mis selle probleemi lahendamisega kaasnevad kannab klient.

 

 

     

DPD

DPD kuller

els_kuller 

ELS kuller

omniva

Omniva

et Eesti
1-2 tööpäeva
1-2 tööpäeva
3-5 tööpäeva
lt Leedu
2-4 tööpäeva
3-5 tööpäeva
5-7 tööpäeva
lv Läti
2-4 tööpäeva
3-5 tööpäeva
5-7 tööpäeva
fi Soome
2-4 tööpäeva
3-5 tööpäeva
5-7 tööpäeva